Szybkie, Grozne, Niebezpieczne, Piekne, Motory, Motocykle, Jednoslady, Apel, Szybkiemotory, Scigacze, Enduro, Turystyczne, KladyDyskusja na temat motocykli na forum. Zapraszamy


Dla nikogo nie jest tajemnicq. że znakomita wiekszość dobr o konsumpcyjnych takie tych markowych pochodzi z krajow azjatyckich. Co jest zatem powodem tego że jedne ciszą się powodzeniem gdy inne zalegają na połkach lub w magazynach? Otoż uznane marki przyktadają szczegolną wagę do dbatosci o wysoką jakość swoich produktow. Tak wtasnie jest w przypadku najpopularniejszych w Polsce skuterow ZIPP.

Firma ZIPP od początku postawita na wysoką jakość dzięki czemu stata się niekwestionowanym liderem na rynku polskim i coraz lepiej radzi sobie na rynkach europejskich . Trzeba przy tym zauważyć że o jakosci ZIPPa swiadczą nie tylko sprawdzone skutery lecz także rozwinięta sieć serwisowa.
Gtownym elementem sukcesu jest zapewnienie statego dostępu do części dzięki stworzeniu największego w Polsce magazynu.

Uznanie jakie części firmowane marką ZIPP uzyskaty wśrod klientow sprawito że pojawity się pytania jak można odrożnić je od pozostatych. Własnie po to by sprostać tej potrzebie powstata markowa linia ZIPP PARTS. Jest to specjalnie wyselekcjonowana lista cześci zamiennych stworzona na podstawie zapotrzebowania na rynku jednosladow. Części ZIPP PARTS są uniwersalne pasują do większości dostepnych w Polsce pojazdow a silnikach dwu i zterosuwowych.
Każda z nich oznaczona jest specjalnym logiem gwarantujacym oryginalnosc, sprawnosc i bezpieczenstwo.

O działaniach firmy ZIPP zmierzających do zaspokojenia potrzeb wymagających klientow opowiada Michał Pajewski dyrektor techniczny ZIPP: “Jest wiele firm ktore oferują części zamienne ale są one roznej jakosci .
ZIPP PARTS to gwarancja dobrej jakosci produktu oraz bezpieczenstwa użytkownikow. Gtowny nacisk kładziemy na wytrzymatosc naszych cześci.

Przeprowadzamy szczegotowe badania. ktore mają za zadanie wyeliminowanie części nie spetniających wymogow wytrzymatosci i bezpieczenstwa. Przyktadowo silnik do skutera Quantum przeszedł długodystansowy test na hamowni uznanego specjalisty ini. Konrada Czwordona. Z kolei elementy silnika Simpli pod dane zostaty szczegotowym testom w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.”

Oprocz zapewniania jakosci i bezpieczenstwa program ZIPP PARTS utatwia takie wybor i zakup poszukiwanych części. Wszystko dzięki udostępnieniu klientom nowoczesnego narzędzia jakim jest internetowy system zamowien. Pozwala on na wygodne łatwe i szybkie sktadanie zamowień sprzedawca może zatatwie wszystkie formalnosci i zamowienia nie odchodząc od komputera. Internetowy system zamowien pozwala na monitoring faktur sprawdzanie należnosci, sledzenie i anulowanie dokonanych zamowien.

Ponadto innowacyjna strona internetowa z niezwykle intuicyjnym interfejsem. na ktorej znajduje się pełny katalog czści z rysunkami technicznymi pozwala samemu odnaleść i dopasowac odpowiednią cześć. Baza danych jest nieustannie aktualizowana a potwierdzenie zamowienia przychodzi dodatkowo na adres e-mail.

Oprocz petnej oferty w Internecie ZIPP kolportuje także kolorowy, przejrzysty i aktualny katalog części zamiennych. Jest to wygodne rozwiązanie dla klientow ktorzy preferują teleforniczny sposob zamawiania.
Kolejnym ciekawym pomystem ktory ujrzy swiatło dzienne w roku 2009, jest wprowadzenie mobilnego serwisanta. Jego zadaniem będzie udzielanie pomocy i porad sprzedawcom na terenie catego kraju.
ZIPP po raz kolejny udowadni że jest liderem nie tylko na rynku sprzedaży lecz rownież w dziedzinie usług serwisowych. W ten sposob. dzięki przemyslanym działaniom.

Leave a Reply

Dybala Photo
Pixel

The Pixel Project

Robson Cars Super Cool Bikes Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year
Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year
Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year
Fotograf -okolice Chicago i przedmiescia Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year forum.robsonblog.com Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Buy This AdIcon. Current Price: $25 / One Year Tuning i Zabawa

Ads:

Add to Technorati Favorites

visitors map